یه توضیحی اول راجع به خودم بدم، من متولد اواسط دهه ی هفتاد هستم و قیافه ی نسبتا خوبی دارم به گفته دیگران، (البته بقیه میگن و من قبول ندارم) از نظر ظاهری هم تقریبا امروزی، چند تا مشکل داشتم که خواستم سوال کنم :

یک_ اینکه من نه خیلی مذهبیم نه خیلی بی قید و بند، در واقع ایرانی بزرگ شدم نه اسلامی ، این طور که میشه دیندارها فکر میکنن من بی مذهبم و بی دین! و حجاب و رعایت اصول دین و . رو اصل میدونن ، خب با مذهبی ها که نمیتونم ، از اون طرف هم با کسی که قید و بند نداره هم که نمیتونم ، پس من باید چیکار کنم؟ 

دو_ اینکه نمیدونم با شخصیت شناسی های یونانی آشنایی دارین یا نه، من شخصیت پرسفون دارم ، یعنی که روحیه ی دخترونه داره، عین دختر دبیرستانی ها! و افردیت شخصیتم خیلی کمه ، افردیت یعنی لوندی و . ،یعنی بازیگوشی هام خیلی بیشتر از کششم به سمت مردهاست! و این واقعا بده چون مردها سمت دسته ی دوم میرن و شاید از شخصیت من فراری! 

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Shaun دانلود پایان نامه سایت کلشى ها قيمت كيف لباس زير مسافرتي 2021 حریر مهتاب گل یاس تدریس خصوصی در تهران، کرج، اصفهان و کل ایران مدرسین تدریس خصوصی دوربین های دیجیتال نوشته های هیچکس Animation Is Fun