واقعا من چطور توضیح بدم که خود خداوند خالق انسان ها در یک آیه کوتاه خیلی راحت و صرح تمام حرف رو زده؟

برگفته از قرآن کریم - سوره اسراء آیه ۳۲

وَلَا تَقْرَبُوا اِّنَا ۖ إِنَّهُ کَانَ فَاحِشَةً وَسَاءَ سَبِیلًا

و نزدیک نشوید، که کار بسیار زشت، و بد راهی است!

تا همین جا فکر کنم از عنوان مطلب و آیه مشخص شد که میخواستم چی بگم و گفته شد هر چی نیاز بود اما یه توضیح کوتاهی هم میدم؛

من خیلی در خانواده برتر دیدم (حتی خودمم این کار رو انجام دادم) وقتی میبینیم که شرایط مالی و . ازدواج فراهم نیست پیشنهاد میدیم به دختر که برو دوست پسر بگیر و یا به پسر که دوست دختر بگیره در صورتی که اشتباهه .

جملاتی مثل دوستی سالم، دوستی به جهت شناخت، دوستی به جهت آشنایی، دوست اجتماعی و . همه توجیه هستش و پیروی از شیطان و نفسه که باعث میشه ما قدم به قدم و کم کم به نزدیک بشیم و دست آخر هم بکنیم . 

حتی خیلی از با دین و ایمان هامون به دلیل نیازهای طبیعی مون ممکنه کم کم به دام این قضیه بیافتیم، و وقتی که این اتفاق میافته یا حتی جنسی اتفاق نیافته اثراث دراز مدتی داره و حتی روی ازدواج آینده، حتی اگه فقط عاطفی باشه و جنسی نباشه، حتی شکست عشقی و بهم زدن رابطه و خیلی چیزهای دیگه، به هر حال این موضوع رو ساده نگیرید .

هر بار که یکی رو پیشنهاد میدید که بره دوست دختر بگیره دارید نزدیکش میکنید به انجام ، خیلی از این دختر و پسرهایی که با هم س.س کردن اولش نمیخواستن و هی کم کم کم کم توجیه کردن خودشون رو و آخرش انجام دادن .

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Joe Hayat MedTour | fertility treatment in Iran | IVF in Iran تهویه رویا نوین ایرانیان سردخانه صنعتي گروه آکس - بازسازی منزل با کناف وبلاگ سایت یه جا دیگه فرکتال هنر آموزش طراحی پوستر .