هیچ چیزی به نام "اثبات عشق" وجود نداره. پسرها لطفا دوشاخه محبت رو بکشید! تمام

شاعر میگه:

موندم زخم خوردم از قلبم * چون نمیشد از عشق برگردم !

پس اول اینو گفتم که بدونید خودم زخم خورده هستم و درک تون میکنم ولی آدم تجربه کسب میکنه که بفهمه که نفهم و گوسفند باقی نمونه، الانم میخوام تجربیاتم رو به شما انتقال بدم، پسرهای مثل خودم پسرهای گل و عزیز و احساسی که الحق اسم تون بد در رفته، ولی میدونم که بیشتر از هر دختری گریه میکنید در خلوت تون.

ولی میدونم که وقتی پول توی جیب تون نیست برای عشق تون هدیه بخرید چقدر درد دارید، ولی میدونم و میفهمم تون که دوست دارید بهترین زندگی رو برای زن آینده تون فراهم بکنید، اما وقتی دست تون نمیرسه و زورتون رو زدید و نتونستید حتی عصبانی میشید و اعتراض میکنید و میگید چرا کسی منو به خاطر خوبیم قبول نمیکنه و حتی ممکنه تبدیل به یک پسر بد بشید و همه چیز رو وا بدید.

میدونم و میفهمم تون، الان باور بکنید یا نه یه کوچولو اشک هم بر روی چشمم دارم. اینو جدی میگم مرد به شدت موجود احساسی ای هستش و اگه زن ها یه کم بلد باشن آنچنان میتونن مرد رو اسیر و نوکر خودشون بکنن که دیوانه زن شون میشن .

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Christine امیرمهدی طاهری mehrshad,s life گروه تلگرام آهنگ فلزیاب امینی 09055937146 هنر و ادبیات Tom نوشته های سیّد محمّد جواد طباطبایی یزدی