سلام 

من یه دختر 23 ساله ام، یه مسئله ای هست که دوست داشتم مطرح کنم، اونم اینکه به نظرتون یه فرد که از نظر اعتقادی و ظاهری با خانواده و فامیل متفاوت فکر میکنه باید چه کار کنه ؟ 

مثلا خودم اصلا به چادر اعتقادی ندارم، فقط میپوشم، مجبورم، چون بعضی افراد اعتقادت شون عوض نمیشه و متوجه نمیشن تفاوت بین فردی که حجابش اوکیه با اونی که تفاوتش با فرد قبلی فقط در یه چادره .

نمیدونم باید اون چیزی که میخوام باشم یا اون چیزی که همه دوس دارن باشم؟، یا مثلا خیلی دوست دارم که یه آرایش ملایم داشته باشم و متاسفانه اجازه ش رو ندارم، اینم بگم که این مسئله مربوط به خانواده مادریمه و چون خانواده پدریم یه شهر دیگه هستند با اون ها کمتر در ارتباطیم و الان با کلی صحبت کردن (صحبت عادی هم که نبوده ) اجازه دادن که تو خونه یه سری افراد از فامیل های پدریم نپوشم . 

یه سوال دیگه هم داشتم اینکه چه جوری باید به یه پسر بفهمونیم که با خانواده مون متفاوتیم و ایشون مطابق معیارهای ما نیستن؟

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Bia2Film ابراهیم جلالی Megan معماری www nbpars.ir 09128380245 فریازان بازاریابی اجتماعی خیریه از منظر دینی نمای کامپوزیت و چوب بازرگانی ستاری راهنمای تور، راهنمای سفر، راهنمای خرید بلیط ارزان چارتری داخلی و خارجی دکتر هک