سلام به همه خانواده برتری‌ها!

دختری هستم ۲۴ ساله، دو ماه هست با پسری ۲۵ ساله که به قصد ازدواج داریم آشنا میشیم. این آقا تقریبا با تمام معیارهای من همخونی دارن به جز اینکه از لحاظ مالی خانوادشون پایین‌تر از خانواده ما هستن ولی به خاطر نکات مثبت دیگه شون من رو این مورد چشم پوشی کردم. 

اخیرا مسئله دیگه ای رو متوجه شدم که میخوام نظر شما دوستان رو هم بدونم. ایشون خیلی احساساتی هستن! به طوری که گاهی وقت ها که ناراحت میشن انتظار دارن من به قولی نازشون رو بکشم و اصرار کنم تا علت ناراحتی شون رو بگن، همچنین احساس میکنم خیلی زودرنج هستند و کلا همیشه انتظار دارن که با محبت باهاشون صحبت بشه.‌

من بروز احساسات دارم نسبت بهشون ولی بازم ایشون همش شاکیه که احساسات من کمه و چندین بار سر این موضوع بحث مون شده و مستقیما به من گفتن که احساس نداری!! تست شخصیت شناسی که دادیم ایشون احساسی بودن و من فکری. و این تست باعث شد من بدتر گیج بشم که شاید واقعا ایراد از منه که بروز احساساتم به اندازه کافی نیست

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نگار موزيک نقطه خط | عکس نوشته BURNING PARADISE گرماتاب تابشي سراميکي Alpha Studio Kayron آتلیه عروس و کودک اترک Legend-clasher رسول عباسپور دشتکی