سلام  دوستان 

من  27 سالمه  و مجردم، واقعیتش  من برعکس خیلی از دخترانی که تا به این سن ازدواج نکردن اصلا نگران مجرد بودنم نیستم، چون برای خودم همیشه معیار هایی داشتم که برام خیلی با ارزش هستن و بدون اون ها ازدواج کردن برام خیلی سخت تر از مجرد موندن میشه.

با این که خیلی از اطرافیان و حتی خودم میدونم که شاید بعضی از معیار هام سختگیرانه باشه اما خب یک چیزی رو خوب میدونم و بهش اعتقاد دارم، ازدواج  و زندگی کردن یا یک شخصی دیگه سخته، یعنی کلا سازگاری کاره سختیه ! من همیشه ترجیح دادم اگر کیس ایده آلم بود ازدواج میکنم اگر نه این دنیای 2 روزه ارزش خودخوری کردن و پشیمانی بعد از ازدواج رو نداره.

شاید دلیل اینکه تا الان نگران ازدواج نکردنم نشدم همین طرز فکر باشه، حتی خیلی وقت ها فکر میکنم از خیلی از دخترانی که ازدواج کردن و ظاهرا  به دید عموم خوشبخت هستن, من از اون ها خوشبخت ترم یا بهتره بگم خوشحال تر(خواهشا نگید گربه دستش به گوشت نمیرسه , اینجا کسی منو نمیشناسه  و کاملا راحت هستم).

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

يک پرورش دهنده بلدرچين فروشگاه اینترنتی شال و روسری گیپی شاپ آموزش نوین آیلتس دانلود پروژه آمار نوستالژی فوتبال مجله آریا میخک پلاس عاشقانه‌های من دانلود رایگان فیلم و سریال