دختری هستم حدودا سی ساله، از خانواده متوسط و با ظاهر از نطر خودم متوسط و به لطف اطرافیان خوب، من حدود چهار ماهی هست که از یه رابطه فوق العاده پرچالش و شدید عاطفی بیرون اومدم، ارتباط دوستی نبود چون مطلقا اهلش نبودم، طرف مقابلم هم ظاهرا نبود، اختلاف فرهنگی و فکری شدیدی بین ما بود که هر روز فاصله ما رو بیشتر و بیشتر کرد و در نهایت جدا شدیم، بگذریم مساله من الان اون بنده خدا نیست. ارتباط ما چند ماهه که تموم شده.

نمیدونم چی شده که درست تو موقعیتی که فکر میکردم به جمع بندی رسیدم و خودم رو پیدا کردم و میدونم چی میخوام و چه مردی ایده آلم هست، تو موقعیتی قرار گرفتم که نمیدونم واقعا چکار کنم، همه معادلات و ساختاری که چیدم بهم ریخته .

من سالها پیش از پسری خیلی خوشم می اومد و واقعا برام جذاب بود، الانش هم به نظرم جذابه ولی هیچ وقت ارتباط رسمی بین ما شکل نگرفت، خصوصا این کشش بیشتر از طرف من بود، همیشه فکر میکردم اگه یه روزی این فرد به من ابراز علاقه کنه من میرم رو ابرها، اما وقتی چند روز پیش ازش یه ایمیل گرفتم که گفت این کشش یک طرفه نبوده و فلان و خواسته که با هم بیشتر آشنا بشیم، من برخلاف تصورم رو ابرها نرفتم، تو یه شوک شدید رفتم و تا چند دقیقه فقط به متن خیره شده بودم.

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

♻️اندرویدکده♻️ داده های منبع باز سرطان مرجع دانلود فایل خوش آمدید Barbie لبخند شيرين تولید فروش قیمت مبلمان استیل.... برایم مینویسی؟ روزانه در دنیای سینما چه می گذرد Oscar