با سلام

برادر 12 ساله ای دارم که خیلی واسه آینده اش نگرانم، متاسفانه بعضی آقایون خانواده پدرم (نسل جدید مثل پسر عمه و پسر عمو) اصلا به اصول اخلاقی پایبند نیستن. پدرها و مادرها آزادی مطلق به پسرها دادن و دخترها رو به شدت محدود کردن، همین شده که اکثر پسر ها الوات در اومدن، به شکلی که از معاصی منکری نیست که نکرده باشن و مسکری نیست که نخورده باشن. به اراذل و اوباش و مین به حقوق مردم  افتخار میکنن و رفتارهای اون ها رو مردونگی میدونن.

بنده حس میکنم این مسائل روی برادرم تاثیر میذارن و اون رو به یکی مثل خودشون تبدیل میکنن، هر چند که اختلاف سنی زیادی دارن. خیلی اوقات مسخره اش میکنن و البته برادر جان طوری تظاهر میکنه که اصلا اهمیتی نداره ولی وقتی پیش من درد و دل میکنه . .

ما نمیتونیم روابط مون رو کم کنیم چون پدرم وابستگی شدید بهشون داره و اگه این مسائل رو بگیم برخورد جدی میکنه که حق تهمت زدن ندارید؛ حتی وقتی پسر عمه ام رو مست میبینه منکر مستیش میشه و میگه به خاطر قرص های ضد افسردگیه!!!

اگه راهکاری بهم ارائه بدید ممنون میشم

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

زندگی دیجیتال مرجع دانلود طرح درس نیک ناز,اخبار,عکس,بازیگران,آرایش و زیبایی,مدل,عاشقانه,خنده دار بیتوته مهربانو خريد و فروش سيگار الکتريکي hhhhhy DollarFactory Charlotte Ron