سلام خانواده برتری های عزیز

این روزها همه مون با یه کم اضطراب و استرس و دلهره درگیریم، حالا یه سری زیاد، یه سری  کم. مجبورا ساعات بیکاری مون زیاد شده و اکثرمون بیشتر وقت مون رو با فضای مجازی پر میکنیم. یه چند ساعتی تو فکر و خیال بودم گفتم این پست رو ارسال کنم دور هم اعتراف کنیم!!!

بله اعتراف به شیطنت ها و کارهایی که از روی ندونم کاری، جو گیری، حسودی، عصبانیت و . کردیم و دوست نداریم کسی بفهمه. یه جور بازیه، یه جور خود تخلیه کردنه، یه جور  دور همی که هر چی آزارمون میده بریزیم بیرون تا بلکه یه کم از اون عذاب وجدانه کم بشه. راستی من کاربر عذرا ****هستم .

علت اینکه اسمم رو گفتم هم اینه که دور هم راحت باشیم یه کم با خودمون رو راست باشیم. اسم پستم بذاریم اتاق اعتراف.

از خودم شروع میکنم؛

قبلش هم اعتراف میکنم که خیلی کارها کردم که باید اعتراف کنم ولی فاکتور میگیرم و معمولی ها رو میگم و از خداوند طلب بخشش دارم!!!

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بازی پروانه تیم قالب سازی کاکتوس gorjestann.parsablog.com وبلاگ شورای دانش آموزی مدرسه دکتر مفتح وردنجان James اسیر6155 نمایندگی آیفون تصویری کوماکس آمد دانلود | دانلود آهنگ و فیلم نمایندگی فروش ویژه خدمات تعمیر کولر گازی اسپلیت در شیراز - عظیمی راستین