سلام 

دختری 22 ساله هستم، من یه سوالی برام پیش اومده که شاید به نظر احمقانه باشه ولی من این چند وقت اخیر که مجبورم دائما ماسک بزنم به خاطر شیوع کرونا، متوجه تفاوت فاحش برخورد جنس مخالف با خودم نسبت به قبل شدم.

خیلی ساده بخوام بگم این روزها که ماسک میزنم تقریبا دو برابر قبل مورد توجه پسرها هستم از ظاهرم به خصوص چشم و ابروم خیلی تعریف و تمجید میشه نسبت به قبل اصلا به غیر از اون یه جورایی مهربانانه تر باهام برخورد میشه و در کل احساس میکنم جذاب ترم و یه جورایی حس توجه و کنجکاوی شون رو برانگیخته میکنم و حواس شون به منه، تفاوت برخورد پسرها نسبت به مواقعی که ماسک ندارم کاملا برام محسوسه 

سوالم از دخترهایی که موقع بیرون رفتن ماسک میزنن اینه که آیا اونها هم همچین حالتی براشون پیش اومده که وقتی ماسک دارن بیشتر تحویل گرفته بشن توسط جنس مخالف یا نه؟، علت اینکه این موضوع برام سوال شده اینه که من تا حالا زیاد شنیدم که بدن نیمه عریان زن برای مردها بیشتر جذابه نسبت به بدن کاملا عریان، حالا میخوام بدونم نکنه این قضیه در مورد چهره هم صادق باشه.

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

محیط زیست ایران پزشک Phyllis با هم ، راه کافی نت فرزاد ایرانشهر دانلود فیلم ایرانی - اخبار سینمای ایران از نصرت پند گیر عرقیات 123 دانش آموز دانا نوجوان توانا