با سلام خدمت تمام کاربران خانواده برتر

من چند وقته که در جریان کار با دختری آشنا شدم، بعدها فهمیدیم فامیل دور هستیم و خبر نداریم، برخلاف خانواده من که مذهبی هستن خانواده ایشون اعتقاد به خدا و دین و قرآن دارن ولی به مواردی مثل حجاب اهمیت نمیدن.

ولی چون تو مکان های عمومی عرف جامعه رو رعایت میکنن، خانواده ی من عرف رو ازشون دیدن و گفتن میتونه مورد مناسبی برای ازدواج باشه .، اینم بگم که این دختر تو سن پایین پدرش و از دست داده. بعد از صحبت کردن باهاش با اطلاع خانوادم به موردی برخوردم که شدیدا تاثیر گذاشته. خودش بهم گفت قبلا دوست پسر داشته ولی شدیدا متنفره ازش .، با توجه به اینکه (متاسفانه) این چیزها تو جامعه باب شده برای من خیلی مهم نبود. تا اینکه ازدواج رو باهاش مطرح کردم. 

اول حرفش این بود که شناخت کافی نداریم، ولی بعد یه مدت گفت پسری که باهاش دوست بوده به اجبار و فریب سعی کرده باهاش بکنه و تا حدی هم پیش رفته تا اینکه کسی وارد میشه و میتونه از دست پسره فرار کنه، با توجه به اینکه فقط یک بار بوده و نذاشته کارش رو بکنه از خودش مطمئن نیست که اتفاق افتاده یا نه . . 

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

goladarmani آبـــی ِ خیـــــآل ِ تـــو رایانه هنر استیکر گرام علوم اجتماعی محاسباتی cine2020 dubai دنیای امید خوشمزه ترین مزه ها