من یه دوستی دارم که سنش بالای چهل سال شد و ازدواج کرد و میخوام داستانش رو براتون تعریف بکنم و یک نقدی هم هست به دختران و پسرانی که راحت درباره سن ازدواج نظر میدن و به جوان 27 ساله هم میگن تو سنی نداری! (اتفاقا به نظر من 27 ساله هم زیاده) به 40 ساله هم میگن تو سنت کمه هنوز! به 35 ساله هم میگن تو هنوز جوانی! بگذریم!

این دوست من تا 41 سالگی زندگی مجردی خیلی شادی داشت، وضع مالیش زیاد مناسب نبود، میگفت دوست دارم ازدواج بکنم ولی خب شرایطش زیاد خوب نبود از خواهر و مادر و پدر پیرش نگه داری میکرد و باعث میشد که بازم نتونه ازدواج کنه، به هر حال خواهرهای کوچیکترش هم همه ازدواج کرده بودن و فقط اون مجرد بود.

این دوستم همیشه میرفت کوه نوردی و . و واقعا خوش بود، همیشه تصاویر جاهای دیدنی دنیا تو موبایل و کامپیوترش بود و .، و خب مسئولیت زن روی دوشش نبود ولی بازم گاهی میگفت که دوست دارم ازدواج بکنم به هر حال طبیعیه این . .

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دنیای لاغری احوالات پاره وقت Dave آذین ابزار کانال دوازدهم انسانی کانال یازدهم انسانی،کانال دهم انسانی،کانال تبلیغات درسی بررسی کامل سریال دل ضايعات آهن تاینی مدیا | تاینی موویز مرجع تورنمنت های بازی های آنلاین خرید و فروش و ارائه انواع یو پی اس apc