سلام

دختری هستم 20 ساله، من از خوانندگان خاموش وبلاگ هستم. مسئله ای که پیش اومده خواستم باهاتون در میان بگذارم، من با وجود سن کمی که دارم علاقه دارم همسر آیندم 30 ساله اش باشه، یعنی اصلا نمیتونم تصور کنم که با پسری با سن کمتر ازدواج کنم چون از نظر خودم تو این سن آقایون به یک ثبات شخصیتی میرسند و خیلی پخته و با تجربه میشن، کمتر تو زندگی دچار آزمون و خطا میشن، دیگه مثل قبل رو ظاهر دختر حساس نیستند که فلان اندام چه جور باشه، بیشتر معیار هاشون دور اخلاق و بساز بودن میچرخه، و یک دلیل دیگه هم اینکه مسلما همچین آقایی دارای سرمایه برای شروع زندگی هست و لازم نیست زندگی از صفر شروع بشه.

البته من مادیات برام مهم نیست و خب اینم فقط یکی از دلایل واسه ترجیح دادنم هست، ولی مثلا یک پسر 30 ساله بدون سرمایه یا شرایط مالی ضعیف رو به یک پسر 24 ساله با سرمایه و شرایط مالی خوب ترجیح میدم. یعنی میخوام بگم باز هم سن برام در اولویته.

حالا درسته ممکنه پسر با سن کم هم عاقل و پخته باشه ولی خب تعدادشون به نظر من کم هست و چون من آشنایی ام سنتی هست نمیخوام این ریسک رو بکنم.

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کانون مردم نهاد گردشگران جوان کردآباد غرب صدا | دانلود آهنگ جدید Joni HD Downloads Wait forever مركز مشاوره فردوس 52408898-طرف قراردادفولادمبارکه سايت رسمی هواداران حمید عسکری سهمایه - بورس و سهام و سرمایه‌گذاری آموزش و منبع وردپرس نگین کویر