من یک پسر ۲۵ تا ۳۰ ساله هستم و دلم یه کم گرفته بود از خوندن پست های اینجا و بحث های رایج توی جامعه، حقیقتش من اینجور نیست با هیچ کی دوست نشده باشم فقط یه دوست دختر داشتم اونم برای ده سال پیش و به هم خورد، بعد دیگه با هیچ کی دوست نشدم تا اینکه امسال با یکی چند روز حرف میزدم که من رو رد کرد گفت دیگه باید یه حداقلی هایی رو داشته باشی بعد گفتم حداقلی چیه، اونم همین کار و خونه و یک سری چیزها رو گفت که خب انصافا بابای خودش هم بعد از یک عمر زندگی تازه به این چیزها رسید.

ولی بگذریم من یه کم پس انداز دارم به کار با درآمد معمولی دارم، دور و بر یک تومن در میاد ازش من سوالم از شما اینه منظور دقیق از حداقلی چیه، می‌خوام منطقی بشینیم حساب بکنیم ببینیم حداقل یعنی چند میلیون تومن؟، بیاید حساب کنیم یک عروسی، رهن یک خونه، خرید طلا، و . چقدر برای یک پسر تمام میشه و آیا واقعا چنین چیزی برای یک پسر ممکنه؟

فرض رو بر این بذاریم ۳۰ تومن رهن خونه، نمی‌دونم شاید بیشتر باشه، ۲۰ تومن عروسی که اینم فکر کنم بیشتر بشه، چند سال پیش تو ارزونی داداشم عروسیش ۱۵ تومن شد، حالا بگذریم، ۲۰ میلیون تومن خرید چند تا کالا، بعد بر فرض از وام ازدواج و اینا استفاده بشه خب این پسر فکر کنید ۲۰ تومنش رو هم داره پس انداز کرده و ۵۰ تومن میمونه که فکر کنم کم گرفتم، خیلی خرج بیشتر میشه خیلی.

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

i love Ashura Kristie پرپر Peter Reggie انجام پروژه های ارنا کود شیمیایی Darius Kris