سلام

من دختری ۲۷ ساله هستم که حدود اول هفته گذشته یک خواستگار ۳۴ ساله برام زنگ زد و آخر هفته هم زنگ زدن که وقت بگیرند و بیان خونه مون، مادر پسر هم تاکید میکرد که اصلا اهل ظاهرگرایی نیستیم و معیار اصلی مون نجابت و رفتار دختر هست.

خلاصه آخر هفته اومدند همراه پسرشون و مادرشون که خیلی گرم برخورد کردن و از رفتار مادرش معلوم بود که پسندیده و میگفت که هم اسم عروس دیگرم هستی و کلی تعریف، با پسر هم صحبت کردم و نگرانی پسرشون بیشتر بحث توقعات اقتصادی دختر بود، کلا حدود ۲ ساعت طول کشید.

فردا صبحش مادرش زنگ زد و کلی تعریف و گفت پسرم میخواهد نظرتون در مورد تعداد مهریه رو بدونه و میخواهیم نوبت بعدی با عروسمون بیاییم و هم اینکه دختر و پسر دوباره با هم صحبت کنند که مادرم گفت مهریه رو خود دختر و پسر با هم توافق کنند و پدرم مسافرته و خودم هم آخر هفته ها به شهرم می آیم، این رو از قبل هم بهشون گفته بودیم، حالا دو تا سوال دارم؛

اینکه هنوز زنگ نزدن یعنی منصرف شدند؟ 

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ثبت برند کاشی کاران دیزل ژنراتور پرکینز - قیمت دیزل ژنراتور -66878016-021 ولتابین دنیای از خوشمزه ها بزرگترين توليد کننده بلوئرهاي هوا و گاز با جابجائي مثبت radmusic Tony جدیدترین قسمت فیلم ها دانلود آهنگهای جدید