سلام

دختری هستم در اول دهه سوم زندگی ام، چند وقت پیش خواستگاری داشتم که از همون اولین باری که دیدم ازش خوشم نیومد، یعنی به دلم ننشست نه فقط از نظر قیافه بلکه نمیدونم چرا کلا ازش خوش نیومد، اما از همه نظر به هم میخوردیم، یعنی همون ویژگی هایی رو داشت که من میخواستم ولی فکر میکنم چون از قیافه ش خوشم نیومد ویژگی های مثبتش رو نمیدیدم.

وقتی بعد چند جلسه جواب منفی دادم پشیمون نبودم البته دلم واسه پسره خیلی سوخت ولی خب چیکار میکردم نمیتونستم برای ازدواج قبولش کنم.

بعد یه شخصی ازم انتقاد کرد که چرا جواب منفی دادی و پسره خیلی پسره خوبی بود و پسر خوب کمه و از این حرف ها، با این که بازم از این حرف ها شنیده بودم و هیچ تاثیری روم نذاشته بود اما اون شخص که بهم گفت نظرم ۱۸۰ درجه تغییر کرد، یعنی فکر کنم مثبت شد و تازه فهمیدم که چه پسر خوبی بوده و واقعا اونی بوده که میخواستم. 

از اون روز به بعد دارم دیوونه میشم و حسابی پشیمونم از این ناراحتم که چرا از همون اول این ویژگی های خوبش رو ندیدم و بی خودی جواب رد دادم، با این که از جواب منفیم خیلی نگذشته ولی به نظرم دیگه نمیشه کاری کرد، یعنی حتی میخواستیم زنگ بزنیم بهشون بگیم دوباره بیان ولی نتونستم این کار رو بکنم به دلایلی.

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رشته مکانیک وبلاگ مسجد مقالات فوق العاده راجع به رژيم غذايي و تمرين در بدنسازي خرید و فروش سیستم های منبع تغذیه Robert تازه ها faraz teb بچه های بهشت