سلام به همه اعضای خانواده برتر 

دوستان اگر کسی تو این مملکت پزشک نشه، پزشکی قبول نشه، این آدم بدبخت میشه؟، یعنی اصلا امکان نداره این آدم پیشرفت کنه؟، امکان نداره بتونه یه زندگی خوب بسازه؟، پولدار بشه؟، ماشین خوب بخره؟ 

من پسرم، 20 سالمه، ترم 4 مهندسی کامپیوتر، از بچگی به این رشته علاقه داشتم، اولین کامپیوترم رو با هزار بدبختی و خواهش و التماس و گریه خانوادم برام گرفتن، چون پدرم کارمند هست و وضع مالی مون خوب نبود، یه کامپیوتر داغون گرفتن برام از دم قسط، ولی همون اون زمان برای من در حد یه مک بوک پرو ارزش داشت با اینکه بلد نبودم باهاش کار کنم، ولی صفایی میکردم خیلی ارزش داشت برام.

بعد از یه مدتی دیدم فایده نداره، من نمیتونم با این کامپیوتر خوب کار کنم، تصمیم گرفتم برم کلاس کامپیوتر، ولی مادرم مخالف بود، کلاس زبان هم میرفتم قبلش ولی اصلا علاقه نداشتم سر کلاس گوش نمیدادم معلم چی میگفت، به هر حال با هزار تا التماس راضی شدن ما رو بذارن کلاس کامپیوتر، حدودا 15 سالم بود، بعد هم مباحث کامپیوتر و برنامه نویسی و .

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دکوراسیون داخلی منزل شمیم یاس هوا فضا(NASAIRAN) سایت تفریحی رز سفید press2020 Dwight کنکور1400 خلیج چت|چت خلیج شور کلیپ