پسری 27 و مجرد با چهره ای معمولی هستم، چند سالی در شرکتی مشغول به کار هستم. جدی بودن و تا حدود زیادی منطقی بودن از ویژگی هام هست. اطرافم دخترهایی هستن. میخوام با یکی از اون ها به صورت درست وارد یه رابطه به قصد ازدواج بشم. در حال حاضر با بعضی هاشون برای پروژه های شرکت به صورت کاملا رسمی در ارتباطم. چون شرکت هست زود همه چیز پخش میشه.

آقایون اینو شاید بهتر میفهمن، یعنی اگه به یکی شون برای کاری ساعت ها پیام بدم هیچ ذهنیتی برام ایجاد نمیشه. یعنی هیچ کشش جنسی ندارم. فقط احترام.

اما با یکی دیگه که کمی در ارتباطم یه حس تمایل قوی توی من شکل میگیره. برای همین زیاد باهاش راحت نیستم. نمیذارم ارتباط مثلا پیامی یا تلفنی زیاد طول بکشه.

استدعا میکنم موضع بحثم رو عوض نکنین همه این ها در ذهن من میگذره.، شاید هیچ کدوم شون از من خوشون نیاد، اگه ناچار نبودم سوالم رو اینجا نمیپرسم. نیازه تکلیفم رو با خودم روشن کنم که چی میخوام و چی برام خوبه، تا بعدها وسط یه رابطه فیلم یاد هندستون نکنه.

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

كوچه اي براي گفتن سالن آرایشی خواهران dehghanian بلاگ رسمی سایت سیم کارت|موبایل؛ سیم کارت رند و گوشی موبایل با خدا تا خجالت الو آیفون Payannameh دستوار یک زن... گاه نوشته های محمد ریاحی