سلام

من دختری ۲۰ ساله هستم چادری و نسبتا مذهبی، من توی یه اکیپ دانشجویی مختلط هستم که از همه لحاظ بچه های خوبی هستن، یکی از پسرها که اونم نسبتا مذهبیه و خونواده هامون خیلی شبیه به هم هستند، چند ماهی میشد که رفتارش با من نسبت به بقیه فرق داشت طوری که دوستام متوجه کارهاش شده بودن چون این پسر هیچ کاری با دخترهای کلاس نداره حتی در حد سلام کردن.

از یک ماه پیش به بهونه درس دو سه باری باهام تماس گرفت و یا پیام میداد، کم کم با هم صمیمی شدیم و یک ماهی میشه که با هم حرف میزنیم، هر دومون از تنهایی در اومدیم، یه جورایی بهترین دوست همدیگه شدیم و هر دومون اصرار به این داریم که ما فقط دوستیم فارغ از جنسیت مون.

ولی اون آقا یه کم بیشتر از یک دوست به من محبت میکنه و ایشون تجربه یه شکست دارن میگن که دیگه به عشق اعتقادی ندارم و قصد ازدواج هم ندارم (دیگه به اون دختر حتی فکرم نمیکنه)، اگر نظرش اینه پس چرا با من اینجوری رفتار میکنه؟ مدام ابراز احساسات میکنه، به نظرم اونم بهم یه حسی داره.

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Wanda مارال و آلنی این وبلاگ درمورد بیت کویین و ارزهای الکترونیکی دیگر میباشد ویزای توریستی کانادا و اخذ ویزای شینگن میخک زرد ✦افکاری بر وزن سکوت✦ نه آبی نه خاکی ... بلاگ ایران