سلام

من اعتقاد دارم معنی واقعی عشق اینه که شما کسی رو به خاطر خودش دوست داشته باشی، این یعنی عاشق خودش هستی و عشق واقعی رو عشق به خدا میدونم.

چون شما که خدا رو دوست داری خدا هم خود شما رو دوست داره و اگر خیلی خدا رو دوست داشته باشیم خدا عاشق مون میشه و ما رو میبره مثل شهید حججی و در عشق های زمینی هم عشق مادر به فرزندش عشق حقیقیه و یک مرد رو میتونه فقط مادرش به خاطر خودش دوست داشته باشه.

مادر کاری نداره فرزندش زشته یا زیبا، چاقه یا لاغر، کوتاهه یا بلند، مریضه یا سالم، و در ضمن مادر از پسرش پول خونه ماشین و مهریه نمیخواد، فقط خود فرزندش رو دوست داره، اینها عشق واقعیه،  عشقی دو طرفه و به خاطر خود فرده، من عشقی که زن به مرد داره رو عشق واقعی نمیدونم چون تا مرد امکاناتی برای زن فراهم نکنه زن حاضر به ازدواج با مرد نمیشه، در واقع زن عاشق خود خود مرد نمیشه، آیا اصلا اسم این عشقه، چرا پسر عاشق خود دختر میشه حالا ظاهرش و اخلاقش ولی دختر عاشق پسر به اضافه ی امکاناتش میشه.

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فالوور ارزان اینستاگرام geologyjornal الإمام المهدی لا یأتی یأتینا فرش و قالي بافي پسماند Harry دالنود فایل oligen Alexis گل نوشت های من برای دل نشین های تو