سلام دوستان

امیدوارم حال همه تون خوب باشه، چندین ساله یه مشکلی برام پیش اومده، تعریف از خودم نمیکنم  من  خانواده ی سالم و خوبی دارم، توی درس هام هم خیلی زرنگ بودم، طوری که لیسانس چهار ساله رو توی سه سال بدون ترم تابستون ببا معدل عالی تموم کردم.

بعدش گفتم ارشدم بخونم الان سه ساله مثلا ارشد میخونم، سر جلسه امتحان سوالات برام انگار از مریخ اومده، تازه با نهایت تلاش درس میخونم اون وقت نزدیک امتحان میشه میگم چرا باید امتحان بدم پارسال هم ثبت نام کردم، ولی به هیچ وجه سر جلسه نرفتم.

خیلی هم آزمون استخدامی شرکت کردم، باز هم نشد قبول بشم، باز هم دو تا امتحان استخدامی رو ندادم. گریه میکردم من به هیچ وجه سر جلسه نمیرم. 

سرتون به درد اومد، حالا توی این چند سال در مورد ازدواجم هم همه فقط میپرسیدن از من و خانوادم دور دور بعدش اصلا جلو نمی اومدن. پوشش هم به روز هست ولی مانتو باز و ساپورت تنگ هم اصلا نمیپوشم، آرایش غلیظ نمیکنم. همیشه هم نماز میخونم و اینکه طلسم و جادو میگم حقیقت نداره. نظر شما چیه؟ 

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عمران تحریری مطالب آموزنده فرانسه فارسی idehmedia طراحی سایت، سئو، طراحی فروشگاه اینترنتی Michael pyhelli Chris فیلم مو - دانلود فیلم - دانلود فیلم جدید و سریال ایرانی و انیمیشن دبیرستان دوره اول شهید صدوقی یزد(تیزهوشان) ارمیا جوهریان