سلام خدمت دوستان .

من یه پسر ۱۸ ساله هستم که امسال کنکور ریاضی دادم و رتبه م ۴۰۰۰ و خورده ای شد، ولی بنا به مشکلات خانوادگی نمیتونستم برم یه شهر دیگه برای تحصیل (مهندسی تو تهران قبول نشدم) برای همین تو دانشگاه پیام نور درس میخونم .

من از وقتی کلاس هفتم بودم شروع کرده بودم به خواندن زبان‌ انگلیسی ولی وقتی به سال دوازدهم رسیدم مشاور مدرسه مون گفت که زبان و بذار کنار و بچسب به درست.

خانواده م هم گفتن اینطور بهتره و روی درست تمرکز میکنی این در حالی بود که من فقط ۲ ترم فاصله داشتم تا بتونم مدرک آموزشگاه زبان رو بگیرم و بتونم همون جا مشغول به کار بشم و بعدش هم میتونستم امتحان بده برای آیلتس…

حالا بعد ۱ سال و خورده ای مادرم هی میگه برو زبانت رو ادامه بده حیفه، ولی من چون این همه وقت از زبان دور بودم تقریبا صفرم و چیز زیادی بلد نیستم و همه چی یادم رفته و امیدی برای ادامه دادن ندارم، چون دوباره باید تعیین سطح بدم و شاید خیلی پایین تر از ترمی که بودم بیافتم و باز هم باید اون همه وقت بذارم و بخونم.

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ويديو هاي استثنايي آموزش زبان ونوس Business Advisers russia2.parsablog.com Justin فروشگاه اینترنتی قرمز مجله روانشناسی و روانپزشکی Veronica صلا | سبک و شعر مداحی ایران خبر