سلام دوستان 

نزدیک 10 سال هست شغل تمام اعضای خانواده من طراحی سایت و برنامه نویسی و نرم افزار و کلا شاخه های مرتبط با کامپیوتر هست. نمیدونم اطلاعی دارین یا نه ولی معمولا این جور شغل ها محل و مکان کار ندارن تو خونه انجام می شه، و مشتری ها رو هم حضوری نمی بینی و معرفی میشیم به افراد مختلف شغل خودم هم همین هست، و محیط خونه و محیط کارمون یکی هست.

ولی برای خیلی از مردم هنوز این موضوع جا نیفتاده و با کنایه میگن که یعنی شما همیشه خونه هستین؟ چرا پدرت و داداشت همه ش خونه هستند؟!

ولی باور کنید از صبح تا 12 الی یک شب فقط کار هست و فقط برای یک ناهار و شام کنار همیم و هر کس مشغول انجام کارهاشه و با ساعت های طولانی. این وسط برای قضیه ازدواجم تا مرحله آزمایش پیش رفتم و کم کم کارمون جدی تر میشه و من هنوز این رو به آقا نگفتم و نمیدونم چطور مطرحش کنم.

چون براش یه سری محدودیت ها بوجود میاره، مثلا به خاطر این نوع شغل که محیط خونه و کار یکی هست، دیگه نمیتونه مرتب بیاد خونه مون و دیدن من و نهایت فقط ی جمعه ها میتونه بیاد.

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بلیط ارزان قیمت کانون فرهنگی تبلیغی جهادی طلاب انقلابی نسیم نمونه سوالات تون اپ فنی حرفه ای رونق تولید HAMRAHE_REZA کود الی سلولزی پاجی rainyteam به نام دوستدار کودکان