سلام و وقت به خیر خدمت شما اعضای محترم

من پسری 23 ساله هستم، پدرم 8 ساله فوت شده و با مادرم زندگی میکنم، از دوم هنرستان روی پای خودم وایستادم و الان به لطف خدا نقشه بردار یک شرکت خصوصی ام و حقوق خوب و بیمه و سنوات خوبی دارم.

آدم آروم، اجتماعی و مقید به واجبات دین هستم، چهره و لباس پوشیدنم متناسب و مردونه (نه اهل جلف پوشیدنم و نه اینکه شبیه آدمای مذهبی ام).

چند سال پیش زمان دوران دانشجویی از طریق یکی از دوستانم با یک دختر خانوم آشنا شدم و به هم علاقه مند شدیم و قرار شد من برم سربازی و بعدش مقدمات ازدواج رو جور کنم و با هم ازدواج کنیم.

اما بعد از اینکه چند ماه از سربازی من گذشت ایشون با یکی از خواستگارانش که وضعیتش از من بهتر بود ازدواج کردن، (همون زمان هم من خانواده رو فرستادم برای خواستگاری اما به خاطر اینکه سرباز بودم و وضع مالی خوبی نداشتم تحقیرها و توهین های زیادی به ما شد)، که الان بعد از گذشت یک سال و نیم از اون ماجراها و مدتی افسردگی، من از شکست عشقی و فشار روانی که تحقیرهاشون به من وارد کرد خوب شدم و به کل ماجرا رو فراموش کردم و امام رضا(ع) جواب تمام دعاهام رو داد.

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

متوسطه اول اشعار عاشقانه ترنم آفتاب ميوا اتحادیه مصالح ساختمانی کرمانشاه شهر مارکت مرجع خرید فالوور ارزان Kyle Ken دستگاه تصفیه هوا