سلام

من دختری بالای ۲۵ سال هستم، همیشه سعی کردم منطقی باشم و خصوصا تو امر ازدواج عاقلانه فکر کنم و به هر کسی دلبسته نشم. 

حدودا پنج سال پیش تو گروهی تو فضای مجازی که متشکل از افراد فرهیخته و دانشگاهی بودند توسط یکی از دوستانم عضو شدم و در کل گروه سالم و مفیدی بود. پس از مدتی با چهار نفر از اعضای اون‌ گروه یه گروه کوچیکتر و مجزا در کنار همون گروه زدیم. 

یکی از اعضا آقایی بودن که از بنده چند سال بزدگتر بودن . طی این پنج سال اتفاقاتی افتاد که خارج از بحثه و کلا هر دو گروه منحل شد و هر کسی رفت پی زندگیش . اما از سال گذشته این آقا اومدن و پیشنهاد آشنایی بیشتر دادن و از من خواستن که همدیگه رو تو فضای حقیقی ببینیم، خیلی اصرار و پافشاری کردن تا امسال! 

من چون دو دل بودم دست دست کردم اما در آخر برای اینکه تکلیف خودم از این رابطه پیامی مشخص بشه قبول کردم و حدودا یک‌ ماه پیش رفتم و ایشون رو دیدم و از همه نظر ایشون موجه بودن . اما یک ماه گذشته و این آقا هیچی نمیگن . یعنی مثل قبل با همون اخلاق خوش و مهربان پیام میدن ولی چیزی نمیگن که باید چیکار‌ کنیم! 

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آب حیات فرانش انگشتر و سنگ قیمتی گروه میز اداری ام دی اف و پارتیشن پارتیش پارس فیلیمو یاردان قلی 2000 گالری گردنبند و انگشتر نقره دکوریکور Amanda همه چیز در مورد جزیره کیش