سلام به همه ی خانواده برتری ها
یه سوالی که خیلی ذهنمو مشغول کرده اینکه اصرار در خواستگاری اونم اگه مستقیم به دختر خانوم گفته بشه تا چه حد باید باشه !!
من دانشجوی دکترا هستم  ولی سربازی نرفتم اما یه کار پاره وقت دارم ولی کار ایندم تضمین شدس و تو خدمت هم کار میکنم ، به یه دختر خانومی علاقه مند شدم تمام شرایطمم توضیح دادم که قصدم ازدواجه و به محض اینکه حداقل شرایط رو فراهم کنم به خواستگاریتون میام ، 1 سال هم هست در ارتباطیم به واسطه ی کار مشترک دکترا ولی ایشون هر بار نه میارن و تا دلیل میارم میگن دلیل خاصی نداره .
 البته من 4 ماه هست موضوع رو باهاشون در میون گذاشتم و تو این چهار ماه 4 بار خواستمو تکرار کردم و هربار نه شنیدم ، خواستگاری فعلا نمیتونم برم چون خانواده ی دختر یه مقدار وضع مالیشون بهتره و خودشم گفته توقع خودم و خانوادم بالاست ، منم باید حداقل یه پولی دستم باشه که برم دسته خالی نمیشه ، اگه میگفت با خانواده تشریف بیارید با اینکه دستم خالیه بازم میرفتم ولی هر بار نه میگن .
ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خوشتیپ ترین پسر ایران آموزش زبان انگلیسی بسم الله الرحمن الرحیم شوت نخاله shishesekorit همه چیز درباره هنر گرافیک و طراحی چکاوک خیال اختشاش گران98