سلام دوستان عزیز

پسری هستم 28 سالمه و دانشجوی دکترای فنی که خارج از ایران تحصیل میکنم. مشکلی که باهاش مواجه شدم اینه که قبل از اومدنم به کانادا با دختری آشنا شدم که هم رشته ای و هم دانشگاهی خودم هست و قرار شد ایشون هم کارهاش رو انجام بده و بیاد. 

نحوه آشنایی مون هم کاملا اتفاقی بود و البته وجه اشتراکی که داشتیم باعث شد رابطه شروع بشه. ایشون در کودکی پدر و مادرش رو از دست داده و عملا ندیده پدر مادرش رو و همین مساله باعث شد من به رابطه با ایشون راغب بشم، چون خودم هم تو کودکی سختی های زیادی کشیدم و حس میکردم بهم نزدیکیم. 

ایشون دختر خوبیه آدمی نیست که حس کنم مبنای فکریش با من فرق میکنه، به قول خودش خاک مون یکیه و شاید بابت همین دوست دارم تلاش کنم رابطه مون بهبود پیدا کنه، چون اولین کسی هست که تو زندگیم حس میکنم لنگه خودمه، اما در کنار این ها خصوصیاتی هم هست که به نظرم تو زندگی حتما به مشکل میخوریم و من دوست ندارم این مشکلات تو زندگی مون باشه. البته منم ایراداتی دارم که نمیشه کتمان کرد. اول از خودم بگم .

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کهربا فان peakmoney Christina mavara فریمورک جنگو درب ضد سرقت کابینت | نصب کابینت در تهران یادگاری که در این گنبد ِ دوّار بماند دانلود کتاب آموزش سنتور زندگينامه مشاهير ايران و جهان