با سلام

دختری ۲۰ ساله ام که تقریبا ۲ ماه میشه که یه پسر ۲۲ ساله که شرایط ازدواج هم داره و به نظر  پسر خوبی میاد، بهم ابراز علاقه کرده و قراره ۳ ماه دیگه بیاد خواستگاری. یعنی خانواده ام هنوز چیزی نمیدونن و خودشون بهم گفتن دو ماه دیگه با خانوادش میاد خواستگاری.

حالا سوال من اینه که من هیچ شناختی از این پسر ندارم. درسته همشهری هستیم و خیلی هم منو دوست داره. ولی نه خودش رو میشناسم و نه خانواده اش رو! که بخوام تو این ۳ ماه به ایشون فکر کنم! (کلا اخلاقم این طوریه که عقلانی تصمیم میگیرم همیشه . نه احساسی!) و به تازگی یکی از دوستان شون رو تو اینستاگرام پیدا کردم که همسن خودشونن و پسر مذهبی به نظر میاد.

دوستش از اون هایی هستش که خودش رو خادم حضرت زهرا(س) و حضرت رقیه (س) میدونن و به نظر پسر مورد اعتمادی میاد، (از تو پیجش فهمیدم فقط) و وقتی تو دنبال کننده هاش نگاه میکردم، هیچ دختری رو دنبال نمیکردن.

در حالی که تیپ های لاکچری میزنن. میخواستم ازتون بپرسم که آیا کار خوبی میکنم که برم تو اینستا از این پسره در مورد خواستگارم سوال بپرسم؟، مثلا ازشون در مورد اخلاقیات و خانواده و کلا در مورد خواستگارم، ازشون سوال بپرسم؟

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دست نوشته های یک بانو اسکالر برای تو محمد رضا نصوری مهندس کوچک لوله و اتصالات ارائه سراسري سيم کارت آنلاین قائم سرویس