سلام

من یک پسر دهه هفتادی هستم (متولد 1370) و به تازگی با یک دختر متولد 80 آشنا شدم، تقریبا نزدیک یازده سال تفاوت سنی داریم.

به ایشون خیلی علاقه مند هستم و ایشون هم به من علاقه دارن، از اون جایی که دختران از پسران زودتر به بلوغ فکری و جنسی میرسن و اینکه دهه هشتادی ها به خاطر تکنولوژی و شبکه های اجتماعی و . خیلی زودتر رشد عقلی پیدا میکنند و . ، به هر حال این اتفاقیه که افتاده و بنده هم سعی نمیکنم این خانم رو برای ادامه تحصیل و . منع بکنم و سعی میکنم پا به پاش پیش برم و منم چندان نگاه سنتی ندارم که زن بشینه تو خونه و یک زندگی سبک قدیم داشته باشیم، البته در شروع زندگی تا زمانی که هم من یه کم وضعم بهتر بشه هم اون درسش رو بخونه و یه کم بزرگتر بشه.

همین که چند سالی با هم عقد باشیم تا هم من یه کم شرایطم بهتر بشه و هم اون بره دانشگاه و درسش رو تمام بکنه و . (شاید یه کم از درسش هم بمونه بعد از مراسم عروسی که با این هم مخالف نیستم) البته هنوز درباره این مسائل صحبت نکردیم ولی بکنیم هم مخالفتی ندارم.

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بیوگرافی تجهیزات پوست مو ، زیبایی ، تتو Amber دردِ دل نوشت شهدای فرهنگی مازندران دانستنی ها قلمرو دین دانلود کتاب و جزوه