سلام

همیشه واسم ی جیزی سوال بوده، این که دختر خانوم هایی که لباس باز میپوشن توی خیابون، یعنی ساپورت میپوشن موهاشون رو از پشت بیرون میندازن، مانتو جلو باز می پوشند، پاچه شلوار شون هم بالاست. 

فکر کنم فهمیدین کدوم خانوم ها رو میگم که خب تعداد شون هم کم نیست واقعا، بحث من نحوه لباس پوشیدن شون نیست، چون راجع به این موضوع زیاد بحث شده، بحث من اینه که عقایدشون چه جوریه ؟ خیلی واسم جالبه این موضوع.

یه سری میگن عقاید ربطی به پوشش نداره، ولی به نظر من داره، مثلا میگم معمولا خانوم های سر به زیر شماره نمیگیرن از پسران یا نماز میخونن و روی یه سری مسائل حساس هستند، البته نه همه شون. 

ولی اون هایی که تیپ باز دارن چی؟ اون ها هم خط قرمزشون دوستیه؟ یا واسه شون مهم نیست و دوست میشن، یا اینکه نمیدونم اون خط قرمزهایی که دختران با پوشش معمولی دارن رو دارن یا نه ؟ کلا دوست دارم راجع به ذات و شخصیت این دخترها بیشتر بدونم، اینکه با این لباس ها توی فکر و ذهن شون چی میگذره و عقایدشون چیه؟

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گاهی به اسمان نگاه کن Game NeT اجاره ماشین شیده کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. حراجر - Harajer مجموعه آموزشی دانا Ann سایت تفریحی و سرگرمی کلينيک پوست و مو رز Kaj Barfi Marketing Agency