سلام دوستان

من یه دختر ۲۰ ساله هستم، حدود ۶ ماهی هست که با یه پسر ۲۷ ساله در حال آشنا شدن هستیم و خانواده ها در جریان هستند، نسبت فامیلی دور داریم.

شرایط مون کلا اوکیه و از هر لحاظ با هم جور هستیم و معیارهای همدیگه رو داریم، فقط یه مسئله ای که هست اینه که ایشون شدید حساس هستن روی من. من با اینکه خانواده م نسبتا مذهبی هستن ولی قبل از ایشون روابطم راحت بود. یعنی مثلا خونه عموم میموندم با اینکه پسر بزرگتر داشتن، چون با دختر عموم خیلی صمیمی هستم.

حالا پسر عموم هم کاری نداشت، رابطه مون رسمیه با هم و اینکه مثلا همسایه قدیمی مون که دختر همسن داره، با من گاهی خونه همدیگه میرفتیم. حالا چون ایشون برادر بزرگتر دارن من وقتی میرفتم که اون خونه نباشه و از این قبیل‌ .

پوششم معمولیه، خیلی کامل نیست طوری که موهام یه کمی پیداست. ایشونم مذهبی نیستن زیاد ولی خیلی روی من حساسیت نشون میدن.

ولی خب به خاطر علاقه ای که داشتم حجابم الان کامله. خونه عموم تنهایی نمیرم به نظر خودم مشکلی نداره ولی چون دوست ندارم ناراحت بشه رعایت میکنم.

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فرکتال هنر باربری وی آی پی دکتر سیامک نوراللهی متخصص طب پیشگیری و پزشکی اجتماعی موسسه نوفن حامی البرز Brian آموزش برنامه نويسي Jonathan سئو ماز