سلام بر تمامی هموطنان عزیز

مشکلی مزمنی برای من پدید اومده که علارغم اینکه از چندین جلسه مشاوره استفاده کردم منتهی مراتب به نتیجه خاصی نرسیدم و عملا در همون نقطه ابتدایی قرار دارم. خواستم اینجا حرفم رو بزنم و با هم فکری بسیاری از افرادی که اینجا هستند و کلی تجربه از اطراف و اکناف خودشون دارن راهی برای حل مشکلم پیدا کنم. خیلی وقت هست که این وبلاگ رو میشناسم ولی اولین باره که دارم پست میذارم. 

حامد هستم و حدودا ده ماه و نیم هست که نامزد کردم. با دختری که همسن خودم هست. البته قبل از نامزدی هم دو سال با هم در آشنایی بودیم. هر دو 30 ساله هستیم و همکار. تو محل کار با ایشون آشنا شدم و نهایتا به این نامزدی منجر شد. 

تحصیلات ایشون از من بیشتر هست و دانشجوی دکتراست، ولی من فوق لیسانس هستم. مشکل ما از اون جایی شروع شد که من متوجه شدم که نامزدم به شدت دست بزن داره. سر مسائل کوچیک و یا اختلافاتی که ممکنه بین هر دختر و پسری باشه زود از کوره در میره و تا الان چند بار منو کتک زده. 

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Andrew Melissa حسابداری جدید تحلیل های ارزهای دیجیتال تحلیل اتریوم و بیت کوین هستی دانلود| دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم دل نوشته هاي من شرکت خدمات منزل دلنوشته های من علم آموزی