سلام به همگی

من یه دختر 25 ساله ام که برای ازدواج مهمترین معیارم رو "مذهبی" بودن طرف مقابلم قرار دادم (منظورم پایبندی و عمل به احکام اسلام در حوزه های مختلف هست). البته نمیگم خودم کامل هستم و انتظار کامل بودن هم ندارم از طرف مقابلم ولی خوب یه سری چیز ها برام خط قرمز هست و در این پیام "محدوده و دیدگاه طرف مقابلم در رابطه با نامحرم هست".

الان یه خواستگار دارم که از همکلاسی هام بودن و به نظر در عقیده هم نظر هستیم، ولی من چیز هایی در عمل ازشون دیدم که درک شون نمی کنم و فکر می کنم که در تضاد هست با اون چه که ادعا می کنن. ممنون میشم از دوستان که راهنمایی کنند که آیا من افراطی فکر می کنم و یا نه درست تشخیص دادم.

1) ایشون هم به مسئله ی محرم نامحرم خیلی مقید هستند و میگن که نباید خیلی صمیمی شد و یک مرز هایی وجود داره. در ارتباط شون هم تا جایی که بنده اطلاع دارم این رو واقعا در فضای واقعی و همین طور مجازی در گروه ها و . رعایت می کنند. و اطرافیان شون هم مرزشون رو در برخورد با ایشون می دونن.

2) میگن که تا چند وقت پیش اینستاگرام نداشتن، چون که معتقد بودن فضاش مناسب نیست؛ ولی الان اینستا دارن. چیزی که در این ضمینه اذیتم میکنه سه تا مسئله هست:

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شورای دانش آموزی دبستان پسرانه استعدادهای برتر هفشجان یواشکی های خانوم و آقای میمـ Inyong کلیک دندانپزشکی مبین، ارائه دهنده خدمات دندانپزشکی در تهرانسر فروش ترشی نصرتی راه رهايي دوربین های دیجیتال Just Give Me a Smile technokade آرام دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.