سلام دوستان

من دختری بیست ساله هستم و حدودا یک سال و هفت ماهه که با یکی از هم کلاسی هایم در ارتباطم به قصد ازدواج، خانواده هامونم مطلع هستند. خیلی همدیگر رو دوست داریم ولی خب این بین یه اتفاقات و حساسیت هایی هم از طرف ایشون وجود داشته که من رو به شک انداخته، ولی شخصیت خیلی خوبی دارند.

واقعا احساس قوی ای هم نسبت به هم داریم اما الان شرایط ازدواج اصلا وجود نداره و چند سالی طول می کشه، چند شب پیش از من پرسیدند که اگر برات یه خواستگار خیلی خوب که از همه نظر مناسب باشه بیاد چکار می کنی و من هم توی جواب دادن تعلل کردم و در آخر هم گفتم که آدم از آینده خبر نداره و معلوم نیست چه اتفاقاتی بیافته، منظورم مسائل مادی نیست ولی مشکلاتی بین مون وجود داشته که باید ببینیم چطور پیش میره و . 

ایشون خیلی عصبانی شدن و کلا رابطه رو به هم زدن و گفتند تلاش شون رو واسه کسی می کنن که بهش ایمان داشته باشه و منم واقعا ایشون رو دوست دارم و دلم نمیخواد به راحتی این رابطه از دست بره، حتی اگه قراره دور بشیم دلم میخواد احتمال برگشتی حداقل وجود داشته باشه، وقتی شرایط بهتر شد.

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Robert گُوالیدَن مدرسه با نشاط Amy وبلاگ تخصصی اجرای نرده استیل،حفاظ استیل،پله استیل،نرده کابلی،نرده شیشه ای jfjjdfjdjfjdfd Tracy آموزش کسب و کار اينترنتي موفق