سلام

واقعیتش مشکل من تو ازدواج و انتخابه، خواستگاری دارم که یکی از دوستان معرفی کرده. قرار شد خودمون با هم آشنا بشیم و اگه مشکلی نبود کم کم خونواده ها رو در جریان بذاریم. 

در مورد شرایط شون بخوام بگم وضعیت مالی کاملا معمولی، کارهای عمرانی میکنن و چون کار خوابیده امسال رسما بیکار بودن، به لحاظ مالی قول نمیدن، خونه ندارن، یه ماشین فقط. ظاهرشون هم عادی و معمولیه. تعداد اعضای خونواده کاملا متناسب با خودمونه.

من چند جلسه باهاش صحبت کردم، مذهبی نیست به اون صورت و از این مدل روشنفکرهاست. با خانواده شون برخورد نداشتم ولی از جهت فرهنگی آدم های سطح پایینی نیستن. 

مشکلی که منو خیلی مردد کرده اینه که اهل سیگار و مشروب و قلیونه، قبلا هم دوست دختر داشته، مادرم کاملا مخالفه به خاطر سیگاری بودنش، درسته مشکلات مالی داره ولی چیزی که منو مردد کرده بیشتر همین قضیه ی لایف استایلشه که میترسم تو آینده به مشکل بخورم، ظاهرا خانواده شون مذهبین ولی خودش نه. 

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

صاحبدل بوک نوک احمد رسولی {مستر آپاچی} Hector Vamsee گروه بارمان - مجری پله های گرد، پیچ و مارپیچ فلزی و چوبی پلی آلومینیوم کلراید دیزنی لند مشاور املاک پاسارگاد ایران پژوهش