درود و عرض ادب.

دلم میخواست با چند نفر که نمیدونن من کی هستم درد و دل کنم. 

زندگی هیچ وقت روی خوشش رو به من نشون نداده. از وقتی یادم هست توی خونه مون دعوا و گریه و غم بوده. پدرم یه فرد بسیار عصبی، دیکتاتور، ریاکار، خشن و بدون ذره ای محبت. مادرم هم یه زن ساده که بویی از برخورد اجتماعی و ت نبرده و نمیتونه توی جمع چهار کلام صحبت درست بکنه و فقط بلده غذا بپزه.

من و برادرم هیچ وقت نه محبتی دیدم نه نوازشی.، هر چی بوده دعوا، آبرو ریزی، خجالت زده شدن بین فامیل و همیسایه و بس، پدرم فقط بلده ما رو تحقیر و خورد و ذلیل کنه.

پدرم اصلا به فکر ما نیست و به خاطر ریاکاری بیشتر درآمدش رو به دیگران میده و همه ازش سوء استفاده میکنن و وقتی ما ازش پولی میخوایم چنان داد و هوار میکنه که از کار خودمون پشیمون میشیم.

برادرم به خاطر همه این ماجراها ناراحتی روحی روانی بدی گرفت، که مشت مشت قرص اعصاب میخورد و پدرم و مادرم اصلا نگرانش نبودن و به خاطر شرایط بدی که داشت یه غروب غم انگیز مرگ و به این زندگی نکبت بار ترجیح داد و من درمانده تر از همیشه شدم.

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Best New Music | Song Licenses for Down وقت سفارت و ويزاي شينگن keshavarzi BTS دفتر خدماتی و نظافتی اصفهان اموزش تایپوگرافی اسم فروش لیبل تجهیزات پزشکی سدان وبلاگ فــرافایل؛ مرجع خرید و فروش فایلهای قابل دانلود رشته بازیگری