سلام

من پسر مغروری هستم. خیلی برام سنگینه جواب "نه" شنیدن. برای همین خیلی تلاش میکنم که اگر به دختری علاقه داشتم هرگز "لو" ندم. و اصلا متوجه نشه. بعد که یک مدت بهش نزدیک شدم و حسابی شناختمش و به یک درصد بالای از اطمینان رسیدم اصل مطلب رو بگم. ولی هیچ وقت تا حالا از طرف مقابل نپرسیدم که از اول فهمیدی قصد من چیه یا وقتی گفتم فهمیدی؟

برام سوال شده که دخترها درباره ی پسرهایی که بهشون نزدیک میشن چطور فکر میکنن؟، چون من فکر کنم پسر چه با قصد دوستی یا ازدواج و یا چه با قصد واقعا کاری نزدیک دختری بشه، دخترها میذارن به حساب اینکه عاشق شون شده. اشکال نداره. 

ولی سوالم اینه که وقتی به یه دختری نزدیک میشی آیا از ارزشت کم میشه پیشش؟، چون وقتی ما پسرها عاشق یه دختری باشیم بی نظیر باشه، ولی همین که متوجه بشیم اونم عاشق ما شده، یا اونم سریع عاشق ما بشه، انگار از چشم مون میافته یهویی و از اون ملکه ی رویایی که ساخته بودیم و دست نیافتنی بود خیلی دم دستی میشه انگار (این یه واقعیت غیر قابل کتمان هست. حالا هر چقدر پسرا شعار متناقض بدن اینجا).

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

موزیک , آهنگ hamvelayati زنبور عسل صنایع در استان مرکزی و راک گروه مهاجرتی امیدار ، مشاوره پذیرش ویزا زیبا فیلم21 مسافر "سکوت غلــــیـــظ" سیستم اطلاعات و مدیریت انسان کامل