سلام وقت همگی بخیر

من قبلا راجع به یک مساله شخصی تو وبلاگ خانواده برتر مطلبی رو بیان کردم  و خیلی از دوستان با نظرات خوبشون من رو کمک کردن. الان میخوام دومین سوالم رو بپرسم که راجع به تغییر رشته هست.

فقط خواهش میکنم نظراتی که زحمت میکشید میدید با استناد به تجربه خودتون (یعنی خودتون این رشته رو خوندید) یا اطرافیان نزدیک که خودتون از نزدیک شاهد هستید, باشه و متکی به شنیده ها از  دور و نزدیک نباشه ممنون

من 28 سالمه و میخوام تغییر رشته بدم، لیسانس یکی از رشته های مهندسی رو دارم و الان میخوام تغییر رشته بدم و کنکور تجربی شرکت کنم یعنی کنکور 99

3 رشته تاپ رو نمیخوام  پس لطفا در نظرات نگید برو دندون پزشکی و دارو، مسلما اگر این 3 رشته رو میخواستم الان اینجا سوال  مطرح نمیکردم .

رشته مد نظرم تغذیه هست، البته قبلا رو رادیولوژی هم فکر میکردم اما  علاقه اصلیم به علوم تغذیه هست،  ضمن اینکه رادیولوژی هم بازار کار مناسبی نداره، هر چند بعد از کلی تحقیق از دانشجویان ترم بالایی و فارغ التحصیل کم کم به این نتیجه رسیدم که تغذیه هم  بازار کار خوبی نداره و ترسم از اینه که  بعد از این همه تلاش و ریسک ( الان خودم شاغلم اما خب علاقه ای به شغلم ندارم)  آخرش اون چیزی که میخوام نشه. 

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

nmpco آنلاین ثبت شرکت هارمونی کویر پایگاه شهید امین الله اصغری دانستنی های دوربین مداربسته تعمیرات موبایل آنلاین کمپرسور باد Diego نشریه قرآنی سراج منیر