سلام دوستان

تقریبا دو ماه پیش با دوستانم کتابخونه بودیم، دنبال کتابی بودم که نداشتن، آقایی در اون جا شنونده صحبت های ما بود و وارد بحث شد و گفت یکی از دوستاش با ما هم رشته هست و احتمال داره کتاب رو داشته باشه، کمی هم صحبت شدیم البته بیشتر با دوستم صحبت میکرد چون اون بیشتر در این گفتگو شرکت کرد و شنیدم که از ما هم میپرسید که چی خوندن و . 

از طرفی دنبال آدرس کتابفروشی بودیم که ایشون گفتن بلدن و تا محل که دو سه تا خیابون بالاتر بود با ما همراهی کرد و کمی از خودش شغل و . صحبت کرد و به همین دلایل شماره گرفت که در این زمینه هر کمکی خواستیم بهش بگیم و از طرفی گفت کارمند فلان ارگان هست و کاری داشتیم روش حساب کنیم، شماره خودش رو هم داد. 

ایشون بعد از یک روز مقداری خوراکی همون کتابخونه آوردن برای ما. ما مدتی تنها بودیم از خونواده تحصیلات و شغل و اهدافش و .گفتن و از من هم پرسیدن. همون شب هم به من پیام دادن و کلی ویژگی مثبت برام شمردن که تو برخورد اول از من دیدن از شخصیتم خیلی تعریف کردن و گفتن خدا رو شکر میکنن با همچین شخصیتی آشنا شدن  و خواهش کردن هر موقع پیام دادن حتما جواب بدم.

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Courtney Jeremy سایت ظهیر ، دیواره تولید کننده محصولات بسته بندی و شیرینک پی وی سی روزمرگی راهنما سنگ شناسان برای تو sophia