سلام 

من پسری 21 ساله هستم که یه مساله ای هست از سال آخر راهنمایی فکرم رو مشغول خودش کرده و شاید هدف زندگیم، درسم، کارم، آیندم کلا ادامه دادن اونه، منتهی از شما کمک میخوام که راهنماییم کنید.

من همیشه آدمی بودم که از وقتی روابط رو درک کردم به مرور این حسم بیشتر بیشتر شد، راستش من از زندگی یه چیز میخوام کلا، اونم یه خانواده خوب، عاشق و خوشحاله .

ترسی از زندگی ندارم، مشکلات دارم ولی مشکلات قابل حل شدن هستن، برای مثال شغل یا پول به دست میاد. اما اون چیزی که من میخوام راستش فقط دست خداست، چون تلاشی نمیشه واسش کرد، من نمیخوام مثل بعضی از آدم ها الکی زن بگیرم . 

دوست داشتن الکی هم نمیخوام، حتی دوست داشتن کم هم نمیخوام . نظر من اینه که بالاخره اطرافیان از کنار آدم میرن، خواهر برادرها ازدواج میکنن، رفقا میرن سر زندگی شون .، تنها کسی که واسه آدم میمونه و به نظرم از همه نزدیک تره خانواده ش هست و همسر.

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هکینگ 32 - آموزش هک و امنیت و تکنیک های جلوگیری از هک بررسی‌های اقتصادی وبلاگ گروه هنر شهرستان نجف آباد شورای دانش آموزی دبیرستان دخترانه هجرت گندمان زورخانه شهدای حسن آباد مشیر حدیث نما game hack Tisha closed