سلام دوستان 

دختر 20 ساله، احساساتی و نسبتا مذهبی هستم. شاید بشه گفت نسبتا مذهبی بودم ! قبل از اینکه تمایلاتم افسار منو به دست بگیرن. سنم که از 18-19 سالگی رد شد، نیاز به تنوع و نیازم به جنس مخالف و سادگیم منو به سمت ارتباط گرفتن با پسرها در دنیای مجازی برد.

من سعی کردم آلوده نباشم ولی اگه با پسری تو اون فضا آشنا می شدم که به نظرم خوب و درست می اومد ارتباط باهاش رو می پذیرفتم، با پسری نزدیک به دو ماه ارتباط مجازی داشتم، همه چیز به نظر خوب بود، قرار بود همدیگه رو ملاقات کنیم، محل زندگی مون نزدیک بود ولی متوجه شدم یه دروغ هایی بهم گفته و به این دلیل و دلایل دیگه تموم شد ارتباط مون، ولی قسمت بدش این جاست که با وجود کوتاه و مجازی بودنش بعد از تموم شدن اون ارتباط، تا یه مدت افسرده بودم. 

من همچنان تو دنیای مجازی بودم و بعضی اوقات درخواست های پسرها رو کوتاه مدت می پذیرفتم و حالم از خودم به هم میخورد که مدام وقت و فکرم رو با این جور فضاها پر میکنم. 

تا اومدم یه مدت بهتر باشم ولی باز بعدش تو همون فضا پسری پیدا شد که به نظرم همه چیزش درست بود و بعد از یه مدت صحبت در مورد مسائل مختلف از من خواست که فقط هم صحبت هم باشیم که منم پذیرفتم.

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آژانس آب و هوای ایران bia2bazi بنیاد بین المللی غدیر اخبار سـایه‌ی سفید Store Haker Kayla فروش وی پی ن بصورت محدود با 80 درصد تخفیف دانشجو معلم David