سلام و عرض ادب 

اهل مقدمه چینی نیستم یک راست میرم سر اصل مطلب؛

دختری هستم ۲۱ ساله که دچار دگرگونی هایی شدم که نمیدونم اسمش رو چی بذارم، بیماری یا . ؟، قبلا خیلی شاد و شیطون بودم، خیلی خوش بین بودم، اصلا ۱۸۰ درجه همه چیز چرخیده.

دیگه به کسی خوش بین نیستم، به شدت جوشی و پرخاشگر شدم، نمیتونم با کسی صمیمی بشم و در واقع به کسی نزدیک بشم، نمیتونم اعتماد کنم به کسی، کاملا کم حرف شدم، همه ش حس میکنم یک آدم افسرده شدم، برام خواستگار میاد اما نمیتونم بهشون نزدیک بشم و اعتماد کنم اصلا.

از ازدواج کردن شدیدا ترسیدم و بدم اومده، دارم داغون میشم. هر روز بدتر از دیروز، چرا اینجوری شدم؟ یعنی افسردگی گرفتم؟ راهی برای بهبودش سراغ دارید؟ امکان مراجعه به مشاور و روانشناس رو هم ندارم .

ممنون از همه تون 

مرتبط با افسردگی:

قبلا خیلی شاد و شیطون بودم، شاید افسردگی گرفتم

حس می کنم افسرده ام در حالی که قبلا خیلی شاد بودم

من چه بلایی سرم اومده ؟ واقع بین شدم یا افسرده ؟

می خوام خودم رو از افسرده شدن نجات بدم

برای حل مشکل افسردگی دقیقا باید چه کرد؟

چند نفر بهم گفتند که افسردگی دارم

دچار افسردگی شدم ، هیچ چیزی برام مفهومی نداره

احساس افسردگی میکنم وقتی سرعت گذر عمر رو میبینم

افسردگی به خاطر تنهایی و رفت و آمد نکردن با دیگران

ادامه مطلب

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : افسردگی ,خیلی ,افسرده ,بودم، ,قبلا ,شیطون ,شیطون بودم، ,قبلا خیلی ,افسردگی گرفتم ,بودم، شاید ,شاید افسردگی ,شاید افسردگی گرفتم
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جدیدترین آموزش های فناوری و دانلود برنامه اندروید فروش لوازم جانبی موبایل فروشگاه مس ایرانیان سلام بانو V i R u s Ʒ² اخبار ویزا فروش انواع روغن های ارگانیک و خاص فلزياب دانلود رایگان سوالات سنگ کاری درجه 3 با جواب