سلام 

من دختری ۲۲ ساله ام. مذهبی ام و حجابم همیشه کامل بوده و حتی یه تار موهام هم معلوم نیست، هر چند چادری نیستم. من عاشق شدم، عاشق یه پسر که همسن خودمه و همکلاسمه. البته ایشونم عاشق من هستن و اول ایشون ابراز علاقه کردن از اول من عاشق نبودم .

چند وقت پیش خانواده بنده هم از این موضوع مطلع شدن منتها نمیدونن که منم بی نهایت دوسش دارم فقط گفتن حالا زوده برات و درست تموم نشده، منم قبول کردم و به روی خودم نیاوردم که دوسش دارم و براش میمیرم.

اما نکته اینجاست قبل اینکه خانواده م بفهمن ما با هم ۹ ماهی هست که صحبت میکنیم از طریق تلگرام و از علایق هم باخبر شدیم. حتی من با مادرشونم یک مرتبه صحبت کردم و با هم آشنا شدیم. الان که دیگه خانواده م میدونن وجدانم اجازه نمیده دوباره باهاش حرف بزنم و بلاکش کردم.

هر چند شاید بعضی هاتون بگید وجدانت از اول کجا بود. ولی کسانی که عاشق شدن منو کامل درک میکنن. اینم بگم خیلی مردِ و پاکه و اهل بچه بازی نیست و خیلی درکش بالاتر از سنشه و واقعا عاشق همیم .

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ویکی چجور روان کننده بتن در سیمان صندلي داغ پارسي بلاگ Mark کانال تلگرام نمونه سوالات پیام نور وبلاگ مسیر سلامتی سراي دانش Awmir ترجمه مقاله رایگان انلاین cafe cinema کافه سینما