سلام 

من 25 سالمه  قصد دارم در سن 27 سالگی یعنی 2 سال دیگه ازدواج کنم، خونه دارم مال خودمه، 50 متره، ماشین هم یه 206 تیپ 5 دارم، شغل هم کارمند شرکت ارتباطات زیرساخت هستم، ماهی 3-4 تومن حقوقمه، لیسانس برق شبکه های انتقال توزیع دارم، سربازی هم رفتم.

ولی یه مسئله ای هست که خیلی داره آزارم میده، اونم اینکه میترسم تا آخر عمرم مجرد و تنها بمونم، به نظرتون با این شرایطی که دارم کسی با من ازدواج میکنه ؟

دلیل اینکه نگرانم مجرد بمونم اینه که من حدود 6 ماه پیش برای اولین بار تو عمرم  با یه دختر 21 ساله اشنا شدم (قبل از این تا حالا تجربه رابطه با جنس مخالف رو نداشتم) همه شرایطم رو بهش گفتم اولش قبول کرد و گفت برای من مادیات اهمیتی نداره از این حرف ها، 2 ماه بعد بهم گفت که مادرش میگه خونه باید حداقل 60 متر باشه یعنی سر 10 متر اختلاف خونه همه چی بهم خورد، از اون به بعد من همین یه ذره اعتماد به نفسی هم که قبلا داشتم از بین رفت و یه جورایی احساس میکنم همه دخترا اینجورین و با شراط من کنار نمیان و من یه آدم کاملا ناتوان در امر ازدواج و ارتباط با جنس مخالفم .

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وسط شهر باد دانلود اهنگ جدید ازن ژنراتور و اصول استفاده از آن طلا دانلود سامسونگ گلکسی تیک سبز سیسمونی نوزاد تجهیزات ابزار دقیق . پنوماتیک . ماشین آلات داروسازی Tammy