سلام خدمت دوستان عزیز

من سوالم اینه که خدا که میدونست آقایون به طوری فطری از قیافه یه دختر خوششون میاد، پس چرا واقعا چرا من و اون هایی که از زیبایی هیچ بویی نبرده ایم رو این جوری آفریده ؟

من قبلا آرایش میکردم، اما متاسفانه پوست صورتم حساسیت داره به لوازم آرایش و رفتم دکتر پوست و نزدیک 200 هزار تومان پول دکتر دادم و دکتر بهم گفت پوست تو حساسه دیگه نباید آرایش کنی . 

پسران واقعا حاضرین با دختری که هیچ چیز خاصی تو صورتش نیست ازدواج کنید، معلومه که میگین نه چون شما میخوای خرج اون دختر و بدی پس میری یه سفید رو میگیری، اصلا چشم درشت مهم نیست ابروهای پرحالت مهم نیست، بانمک بودن مهم نیست پس فکر کنم باید برم به درک واصل بشم. بعد دوستان من رنگ پوستم مثل رنگ خورشید هست و ملاحت داشتن چهره مهم نیست، و نظرات پست ها رو که خوندم همشون سفید دوست دارن میگن جذابیت داره، بالاخره قانون طبیعته و ناعادلانه است و متاسفانه نمیشه هیچ کاریش کرد . کاشکی منم سفید بودم، حداقل یه دونه خواستگار برام می اومد . الان تو محل زندگی من همه شون دنبال دخترهای سفید هستن و میرن با اون ها ازدواج میکنن، مامانم گاهی اوقات متلک میندازه. 

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

محفل روضه الزهرا(س) کتابخانه عمومی مرحوم میرجعفری اخبار سایت بلگ بیست شمیم باران فن فیکیشن کی پاپی از کاپل های متفاوت Erin توليد كننده و وارد كننده تمامي قطعات و لوازم خودرو سازه-LSF-سازهlsf-سازه lsf-سازهlsfشیراز Shawn ذهن شلوغ