سلام

من یه دختر هستم، چند ماه پیش با آقا پسری وارد آشنایی ازدواج شدیم، ایشون خیلی مصمم به ازدواج با من بودن، منو خیلی دوست دارن منم ایشون رو واقعا دوست دارم، راستش قبل ایشون اصلا قصد ازدواج نداشتم وقتی ایشون ازم خواستگاری کرد بخاطر اینکه ازشون خوشم میومد باهاشون آشنا شدم . 

اگه با ایشونم ازدواج نکنم دیگه قصد ازدواج با شخص دیگه ای رو ندارم، ولی این وسط مشکلی وجود داره، مشکلم مربوط به یکی از اجزای بدنم هستش که یه جور زیبایی واسه ی خانم ها حساب میشه، اوایل سعی میکردم با اخلاق و رفتارش آشنا بشم ولی نمیدونستم این مشکلم براش مهمه یا نه . 

من دختر هستم و مسلمه که حیا داشتم نمیتونستم مشکلم رو بیان کنم، چیزی بود که مربوط به بدنم بود، دیگه این اواخر چون دیگه قطعی تر شده بود همه چی،خواستم دیگ یواش یواش مشکلم رو سربسته ازش بپرسم و ببینم همچین چیزی براش مهمه یا نه؟ و خب بلاخره ازش سربسته پرسیدم اون خودش نفهمید که راجع به خودمه چون ازش سربسته و مبهم پرسیدم . 

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رامیـــن ناصـــری فیلم های ایرانی سینما و تلوزیون همیار فایل آکـادمی شـادان سلامت Michael شاید فردا... فروش لوازم تراکتور | NedNed | Food packaging company