سلام خدمت به کاربران عزیز، نماز روزه هاتون مقبول درگاه حق

من اخیرا در اطرافم و تو زندگیم یک موضوع مهم اتفاق افتاده که خواستم اینجا مطرح‌ کنم، هیچ جایی هم در اینترنت و فضای مجازی بهتر و جمع و جور تر از خانواده برتر پیدا نکردم.

من یک پسر روستایی دانشجو هستم که در تهران درس میخونم و یه زمانی مجبور بودم واسه خرج تحصیلم کار کنم و از طریق یک آگهی در یک رستوران مشغول به کار شدم، محل کار ما توسط یک فرد پولدار مدیریت میشه که همه خیلی ازش تعریف می کنن، میگن فرد خیریه و آدم حسابیه، کلا از اون پولدارهای دم کلفت خیر بود که اکثرا بهش احترام میذاشتن و میذارن و فقط بعضی ها به دلایلی احترام نمیذاشتن.

تو محل کار ما هم یک زن بیوه که زن خوبی بود با دختر ۱۸ ساله ش داشتن زندگی می کردن، در واقع یک خونه خالی زیر رستوران ما بود که مدیریت اون رو به اون زنه داده بود و یکی دو سالی میشه  از شهرستان اومده بودن و شوهر اون زنه سکته کرده بود و فوت شده بود، اما قبل از مرگش به خاطر قمار و نزول کلی بدهی بالا آورده بود و

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مهندسی ساخت و تولید بدیهه سرایی ما داعیه محو نظام سلطه را داریم خدمات مجالس معرفی کالا طولا ساخت استخر در تهران و کرج | اجرای انواع طرح های کاشی کاری |سازنده استخر Pes Kings Ben لمون سئو گل شبدر