سلام

دختری هستم که بالای بیست سنمه. از شرکتی که قبلا کار میکردم به دلایلی بیرون اومدم و ارتباطم رو با همکارهام و از جمله یکی شون که آقایی هستن دو سه سال از خودم بزرگتر بود قطع کردم. یعنی مثل بقیه از ایشون هم خداحافظی کردم ولی نمیدونم چرا ایشون این جمله رو گفتن؛

(درسته از اینجا رفتین و دیگه نمیخواین همکاری کنین ولی به هر حال ما هنوزم هستیم. خواهش میکنم هر کاری هر مشکلی چیزی داشتین حتی توی زندگی شخصی تون مثلا مشکل مالی ای چیزی ،یا کاری، سوالی، کمکی هر چیزی خواستین من رو در جریان بذارین. خوشحال میشم در خدمت تون باشم.)

سوال من اصلا این نیست که با چه قصد و منظوری این حرف ها رو زد. کاری هم به این بحث ندارم. دنیال اینم نیستم بگم توهم زدم که دوستم داره یا عاشقمه یا هر چی دیگه از این مسائل جنس مخالفی، اما فقط برام سوال شده که چرا بحث مشکل مالی رو هم پیش کشید این وسط؟ چرا گفت هر مشکلی داشتین حتی مشکل مالی هم که شده به من بگین ؟! یعنی چی واقعا؟ آخه من اصلا دختر بی پول و پله و فقیری نیستم که همچین حرفی بزنه. لباسامم همیشه مارک، بهترین و لوکس ترین غذاها رو هم همیشه سر کار میبردم، پول هم کم نداشتم و ندارم. سر و وضعم هم خوبه و ظاهرم هم همیشه آراسته و مرتبا عوض میشده سر کار.

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گالري نقره ماه ربات ضد لینک پلیس گروه عالَمِ آخرت خاطراتِـ پرتو پری کاتب شهید ناصر شهبازی پیش بینی ورزش Mediatoday