سلام

من نویسنده ی پست "پسر مورد علاقه ام سرد شده و عکسم رو به دوستش نشون داده" هستم. پارسال این پست رو فرستادم و ازتون راهنمایی خواستم که چیکار کنم. 

میخواستم براتون تعریف کنم تو این یه سال چه اتفاقاتی افتاد. یه جور درد و دله واسه سبک شدنم و ببخشید اگه خیلی طولانیه. 

من بعد از اون پست و به راهنمایی دوستان رابطه ام رو با اون پسر همکار قطع کردم تا اینکه یه روز تو محیط کار یه دختر که از یه شرکت دیگه بود به بهونه ی کار شماره ی اون آقا پسر رو ازم خواست (باید بگم که این پسر فوق العاده پسر جذابیه و به گفته ی خودشم خیلی وقت ها دخترها میان سمتش). منم شماره رو دادم چون فکر میکردم قضیه کاریه ولی بعد یه مدت فهمیدم که دارن با هم آشنا میشن .

همین باعث شد که حسادتم تحریک بشه و دوباره برم سمتش، تقریبا یه هفته از برگشتنم گذشته بود که فهمیدم با اون دختر هم در ارتباطه، بهش گفتم اگه میخوای با من باشی باید فقط با من باشی اونم قبول کرد بهش گفتم باید تو عمل بهم ثابت کنی که با یه کم مکث گفت من رابطه ی جنسی دارم و نمی تونم فقط با تو باشم چون تو اهلش نیستی.

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سایت شطرنج آنلاین دونفره کلینیک دندانپزشکی دکتر بالوی پور بيمه علوم کامپیوتر Lisa سایت سرگرمی و تفریحی موسسه آموزشی نیک اندیشان boy download فاطمه ملازهی