به نام خدا

سلام دوستان

بنده یه مشکلی دارم که شاید حتی باورتون نشه! من دختری هستم که سنم ۲۴ _ ۲۷ هست و شرایطم رو براتون بیان میکنم: 

خدا رو هزار مرتبه شکر دختری هستم که رضایت خدا رو اولویت قرار میدم و از خدا ممنونم که به من اجازه بندگیش رو داده . محجبه هستم و در یک محیط و خانواده مذهبی بزرگ شده ام. پدر و مادرم هر دو مذهبی و تحصیلات عالیه دارند. خودم هم دانشجو ام و دارم فعلا تحصیل میکنم.

خدا رو شکر از وضع مالی خیلی خوبی برخورداریم و خودم هم البته دیگران میگن ظاهر خوبی دارم. البته اینا رو برای تعریف از خودم نگفتم فقط یه پیش زمینه ای گفتم تا شرایطم رو درک کنید. وگرنه خدا منو نبخشه اگه قصد خودنمایی داشته باشم. ولی با وجود تمام این شرایط خواستگاران خیلی کمی داشتم و همه شون در حد معرفی بوده اند و من حتی یک جلسه خواستگاری با هیچ پسری نداشتم. 

واقعا باورم نمیشه که تا این سن وضعیتم این جوری بوده. شاید بگید تو اجتماع نمیرم، نه اصلا من تا بتونم در مراسم های مذهبی و نه و مسجد شرکت کردم ولی انگار نه انگار مادری پاپیش بذاره. البته بوده که تو جاهای مختلف که ازم خوش شون اومده و با مامانم صحبت کردن ولی فقط در حد همون صحبت با مامانم بوده و دیگه نیومدن خواستگاریم. 

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دیگ اب گرم و اب داغ انشابیست انیمتاب آموزشگاه زبان استان مازندران - شهرستان بابل مسیر سبز Justin گروه ارگانیک پروران طبرستان – ایران چیک فروشگاه پخش پوشک بزرگسال شورتی و چسبی سی سی شو فروشگاه اینترنتی فایل - filepage